Bioderma Hydrabio Serisini İnceledik

Bioderma Hydrabio Serisini İnceledik

Nemsiz cildim için Bioderma’nın hangi ürünlerini kullanabilirim?

Bioderma Cilt problemlerinin hepsini düşünerek, hepsine en uygun çözümleri bulmayı amaçlamış ve kuru cilt olsun, nemsiz cilt olsun, hassas cilt olsun hepsini ayrı ayrı düşünerek her cilde özel bakım ürünleri hazırlamış. Özellikle her cildin gereksinim duyduğu hijyen ve bakım için birbirinden farklı birçok ürünü bizlerle buluşturmuş durumda. Bu yazımızda size Biodermanın nemsiz ciltleri düşünerek hazırladığı seriyi tanıtacağız. İlk aşama da nemsiz cildin temizlenmesi, arındırılması ve hijyeni için hangi ürünlerin ne için nasıl kullanılacağını sonrasında nemli cildinize uygulayacağınız bakım adına hangi Bioderma ürünlerini kullanabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Yazımızı okuduktan sonra sadece cildinizin neye ihtiyacı olduğuna odaklanın ve sonrasında birçok site ve mağazada satışı yapılan Bioderma ürününü kullanmaya başlayın. Denedikten sonra yorum yazmayı unutmayın. Farklı ürünler tercih edenler de bizleri yönlendirmek için ürün tavsiyesinde bulunabilir.

Ayrıntılara geçmeden Şunu söylememiz lazım nemsiz ciltler için Bioderma Hydrabio Serisi ürünlerini tercih etmeniz gerekiyor ve her Hydrabio ürününü sizin için açıkladık.

Nemsiz Cildimin Hijyenini Hangi Bioderma Ürünlerini Kullanarak  Sağlayabilirim?
HYDRABIO
H2O
bioderma HYDRABIO H2O

Bu ürün Nemsiz cildi olanların cildini temizleyip arındırması, makyajını rahatlıkla temizlemesini, cildin gözeneklerini tıkamadan hem hijyen sağlayıp hem nemlendiren çok tercih edilen ürünlerden. Pamuğu ıslatıp yüzünüze ve göz çevrenize uygulayıp temizleyip, makyajınızı çıkarabilirsiniz.

HYDRABIO
Milky Cleanser 
HYDRABIO
Milky Cleanser

Bu ürün nemsiz ve hassas ciltler için hem makyaj temizleme hem cildi uzun süreli nemlendirme etkisine sahiptir. Göz çevresi ve yüzünüzü pamuğu bu süt formu jelle ıslatarak cildinize uygulayarak hem cildinizde tazelik ve yumuşaklık hissi oluşturabilir hem de gözenekleri tıkatmadan cildinizi nemlendirip rahatlatabilirsiniz. Ürün kullanımından sonra cildi durulamaya gerek yoktur.

HYDRABIO
Tonique 
   
HYDRABIO
Tonique

Nemsiz ciltler için üretilmiş bu tonik hem cildi nemlendiriyor, hem makyajınızı temizliyor, hem cildinizi dengeliyor ve cildin parlak bir görüntüye ulaşmasını sağlıyor. Pamuğu toniği ıslattıktan sonra temiz cildinize uygulayın ve cildinizin gözenekleri kapanmadan cil nemini ve dengesini sağlayın.

Nemsiz Cildime Hangi Bioderma Ürünleri İyi Gelir?

Bioderma nemsiz cilt için temizleme ve hijyen ürünlerinin yanında yine bakım ürünleri de geliştirmiştir. Gün içinde cildimizin maruz kaldığı negatifler cildimizin kurumasına, nemini kaybetmesine neden oluyor ve Bioderma Hydrabio bakım ürünleri hem nemsiz hem çok kuru ciltler için bakım ürünlerini sizlere sunuyor. Geçelim nemsiz ciltler için oluşturulan bu serinin bakım ürünlerini tanıtmaya.

HYDRABIO
Serum

Çok kuru ve nemsiz ciltler için geliştirilen bu serum, cilde nem takviyesi yaparak cildinizin hem daha parlak ve sağlıklı görünmesini, hem nemlenmesini, hem de rahatlamasını sağlar. Özellikle çok kuru ciltlerin nemlendirilmediği takdirde yaşlanma belirtilerinin hızlanacağını unutmayın bu yüzden cilde nem kazandırmak çok önemli. Hyrdrabio Serum sayesinde cildiniz hem uzun süre nemli kalacak hem de, esnekliğini ve parlaklığını yeniden kazanacak. 

Ayrıca çoğu kadınımız bu ürünü oluşturduğu pürüzsüz zeminden ötürü makyajdan önce de kullanmayı tercih etmektedir. Gözenekleri tıkamayan bu ürün cildinizin tolerans seviyesini de arttırmaktadır.

HYDRABIO
Cream
HYDRABIO
Cream

Hayat bizlere birçok güzel şey sunduğu gibi yanında stres, soğuk hava ve hava kirliliği gibi negatifleride sunar. Bu negatifler cildin nemini kaybetmesine ve böylece epidermisin zarar  görmesiyle ince çizgiler ve gerginlik oluşur ve cildimizin erken yaşlanmasıyla sonlanır bu durum. Bu nedenle cilt kendi canlı rengini sürekli olarak kaybetmeye başlar ve donuklaşır. İşte Hydrabio bu etkileri engellemeye çalışır. E vitamini ile zenginleştirilen bu krem sayesinde cildinizin nemlenmesine ve canlı görünmesine katkı sağlar.

Kuru ciltler, nemsiz ciltler, çok kuru ciltler, ışıltısı sönmüş hassas ciltler için kullanımı tercih edilen bu ürün cildinizin rahat nefes almasını sağlayacak. Kullanımından önce cildinizi temizlemeyi unutmayın.

HYDRABIO
Gel-Cream

Normalden karmaya dönük nemsiz ve hassas ciltler için geliştirilmiş Hydrabio Gel-cream kullandığınız anda cildinizin derinlemesine nemlenmesine ve ışıltısına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Bu ürün hem ferah ve kolay emilen bir özelliğe sahip olup E vitamini içeriği sayesinde cildin nemini kazanması sayesinde erken kırışıklığa karşı korunmasını sağlar. Makyaj bazı olarakta kullanabileceğiniz bir ürün.

HYDRABIO
Perfecteur SPF 30

Nemsiz, ışıltısını kaybetmiş sönük ve hassas ciltler için geliştirilmiş bu ürün cilde pürüzsüz bir görüntü kazandırmanın yanında hem nemlendirir hem de içeriğindeki UVA ve UVB ye karşı 30 Spf koruması sayesinde cildi zararlı ışınlardan korumaya çalışır ve erken yaşlanma belirtilerini azaltır. Işıl ışıl ve pürüzsüz görünen bir cilt için Perfecteur spf 30 kullanabilirsiniz. Hem cildinizin nem ihtiyacını karşılayın hem de makyaj bazı olarak uygulayın. Ürünü sabahları temizlenmiş cildinize uygulayabilirsiniz.

TÜM BİODERMA ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK VEYA İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN