Nuxe Kuru Yağ Nedir ve Ne İşe Yarar ?

Nuxe Kuru Yağ Nedir ve Ne İşe Yarar ?

nuxe kuru yağ nedir ve ne işe yarar, nuxe kuru yağ faydaları nelerdir, nuxe ürünleri

Nuxe Kuru Yağ Ne İşe Yarar

Nuxe kuru yağ , tamamen çevre dostu ve soğuk sıkım metotları ile elde edilen en değerli %100 botanik yağlardan oluşmaktadır. %97,8 oranında doğal içeriklerden meydana gelen Nuxe kuru yağ, 7 bitkisel yağ ve mineral içermediği gibi koruyucu ve paraben+ slikon içermemektedir. İçerisindeki tamamen çevre dostu ve soğuk sıkım olan bu yağlar:

*Fındık Yağı : Cildi yatıştırıcı özelliğe sahiptir.

*Makedemya Yağı : Cildi besler.

*Argan Yağı :Cildi onarır.

*Tsubagi Yağı : Cildi besleyici ve anti aging etkisi göstermektedir.

*Tatlı Badem Yağı : Yumuşatıcı etkisi bulunmaktadır.

*Kamelya Yağı : Cildi nemlendirir.

*Hodan Yağı : Kırışıklık karşıtıdır.

İçerisinde bulunan E vitamini etkisi sayesinde antioksidan etkisi yaratarak cildi korumaktadır. Yağ asitleri bakımından oldukça zengin olan kuru yağ, saç ve cilt tarafından emilerek tek dokunuşta besleyici, onarıcı ve koruma etkisi yaratarak 3 aşamada zengin içerikli koruma sağlamaktadır. Nuxe serisi hem cilt hem yüz hem de saç için kullanılabilmektedir.

nuxe kuru yağ kullanım şekli

Nuxe Kuru Yağ Serisi

Nuxe serisinin 3 ayrı formu bulunmaktadır:

1-Nuxe Huile Prodigieuse : Yüksek oranda tsubagi yağı ile zenginleştirilmiştir. Antioksidan sayesinde cildi hava kirliliğine karşı korumakta ve çatlak görünümünün giderilmesine yardımcı olmaktadır. İçerisinde 7 farklı bakım yağı bulunduran bu kuru yağ, Ilık kum ve güneşi anımsatan sade formu ile cildinize, vücudunuza ve saçınıza bakım yapmaktadır.

2-Nuxe Huile Prodigieuse or : Kuru yağın altın parıltılı versiyonudur. Huile Prodigieuse or Nuxe kuru yağ, içeriğindeki mineraller ve yüksek oranda nemlendirici özelliği sayesinde cildinize ve saçlarınıza ışıltı vermektedir. Diğer seride olduğu gibi cilt üzerindeki tüm problemlere karşı koruma kalkanı sağlayarak çatlak oluşumunu önlemektedir. Yaz-kış kullanılabilen bu kuru yağ, vücuda, yüze ve saça rahatlıkla kullanılabilmektedir.

3-Nuxe Huile Prodigieuse Floral : Portakal çiçeği, manolya, misk  ve greyfurt kokusu ile muhteşem ferahlık hissi sağlar.Bunun yanı sıra cilde nüfuz etmiş kir ve lekelerden arındırarak berrak bir görünüm vermekte olup aynı zamanda cilt ve vücudumuzda oluşmuş hasarları önlemektedir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yağ serisi Fransız markası olan ‘Huile Prodigieuse’ serisi olan Nuxe yağların özelliklerini barındırmaktadır.